logo firmy DENSO

CENTRALNY DYSTRYBUTOR MARKI DENSO W POLSCE


Jako dystrybutor działamy na rynku od 2005 roku z sukcesami kontynuując działalność firmy Mabi Sp. z o.o. działającej w latach 1995-2005.

Rolę Centralnego Dystrybutora marki DENSO w Polsce pełnimy nieprzerwanie od 1995 r.

Nasi pracownicy od wielu lat systematycznie biorą udział w szkoleniach DENSO organizowanych zarówno w Polsce jak i w Holandii. Dzięki temu jako profesjonalny dystrybutor możemy zagwarantować najwyższy poziom obsługi Klientów oraz profesjonalne wsparcie dla serwisów samochodowych oraz użytkowników indywidualnych.

Jako jedyny dystrybutor w Polsce realizujemy projekt fabrycznej regeneracji wtryskiwaczy dla firmy DENSO.

Zajmujemy się również dystrybucją części, podzespołów (m.in. wtryskiwaczy DENSO) oraz urządzeń diagnostycznych, regeneracją i naprawą pomp, a także pozostałych elementów układu zasilania paliwem silników Diesel’a (marki DENSO i innych). Organizujemy szkolenia z zakresu diagnostyki oraz poprawnej eksploatacji pojazdów napędzanych silnikami wysokoprężnymi. Od wielu lat pełnimy rolę nie tylko dystrybutora, ale i eksperta dla podmiotów rynku motoryzacyjnego.

Naszą misją jest podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa Klientów poprzez dbałość o silniki ich samochodów. W najbardziej innowacyjny sposób poprawiamy jakość  i wydłużamy czas eksploatacji samochodu, koncentrując się na układzie zasilania paliwem oraz zwiększając efektywność jego wykorzystania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Diesel System – Centralnego Dystrybutora marki DENSO.